ଅକ୍ଟୋବର ଆରମ୍ଭରୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହେବେ ମାଲା ମାଲ

rasi

ମେଷ ରାଶି ।
ଜୀବିକାର ନୂତନ ଉତ୍ସ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ | ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ସହିତ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତଥାପି, ତୁମର ଆଚରଣ ବଦଳାଇବା ତୁମ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କର୍ମଚାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି ।
ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ବ୍ୟବହାର ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କର ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

brusha

ମିଥୁନ ରାଶି ।
ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଅନୁଗ୍ରହ ଶକ୍ତି ସାହାଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | ମାନସିକତା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ ଭାବନ୍ତୁ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି, ତେଣୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଗେଇ ନିଅ |

କର୍କଟ ରାଶି ।
ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ମନ ମଧ୍ୟ କିଛି ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଥାଏ, କାରଣ ଏହି ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ତୁମର ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ |

karakata rashi

ସିଂହ ରାଶି ।
ତୁମର କ୍ଷେତ୍ର ପ୍ରତି ତୁମର ଦାୟିତ୍ କ୍ରୋଧ ଦ୍ୱାରା କିଛି ହାସଲ ହେବ ନାହିଁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତାର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି ।
ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ତୁମକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ସାବଧାନ ରୁହ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି ।
ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି, ଯଦି ଆପଣ ଏହିପରି ବସନ୍ତି, ତେବେ ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ କ୍ଷତି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

tula

ବିଛା ରାଶି ।
ଏହା ଭାଗ୍ୟର ସମୟ, ତେଣୁ ତୁମର ସମସ୍ତ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ ଯାହା ବାରମ୍ବାର ଭାଙ୍ଗିଯାଏ, ଯନ୍ତ୍ରର ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଏହା ସମାଧାନ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି ।
ଆଲୋଚନାର ସଫଳତା ସହିତ ଆଜି ମଧ୍ୟ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ମନେରଖ, ତୁମେ ମିଛ କହି ଫାଶରେ ପଡ଼ି ପାରିବ |

ମକର ରାଶି ।
ଶୀଘ୍ର ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଳମ୍ବକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ଏବଂ ଠିକ୍ ସମୟରେ କାମ କରିବା ଶିଖିବା ଭଲ ହେବ |

makara

କୁମ୍ଭ ରାଶି ।
ଉନ୍ନତ ସଫଳତା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସହିତ ନିଜର ପଦ୍ଧତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ପରିବାରରେ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ହେବ | କପା ତେଲ ଏବଂ ଲୁହା ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି ।
କେବଳ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବରଂ ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କାମ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *