ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଏହି ଖାସ କାମ – ଦୁଇ ଦିନରେ ହେବ ଧନ ଲାଭ

ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିଛନ୍ତି, ତେବେ ନଡ଼ିଆକୁ ଏକ ନୂଆ ସୂତା କପଡ଼ାରେ ବାନ୍ଧି ମନ୍ଦିରରେ ରଖନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୁଏ |

ଯେତେବେଳେ ବି ତୁମେ ତୁମ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବ, ରୁଟି ଘିଅ ଏବଂ ଗୁଡ ସହିତ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ସବୁବେଳେ କପାଳରେ ଚନ୍ଦନ ତିଲକ ଲଗାନ୍ତୁ |

Chandan Tilak

ତୁମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା କୋଣ ଚାହୁଁ ନାହିଁ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଅସୁବିଧା ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଏହିପରି କିଛି ଘଟେ ନାହିଁ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା କରିବା ପରେ ଆପଣ ନିଜ ଭାଗ୍ୟକୁ ବି ବଦଳାଇ ପାରିବେ |

ଜୀବନରେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କରନ୍ତୁ:

ଯଦି ତୁମେ ଶୁକ୍ରକୁ ଭାଗ୍ୟବାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଶୁକ୍ରାଚାର୍ଯ୍ୟ ନାମର ଏକ ମାଳ ଜପ କର | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଚାଉଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ |

Mal chanting

ଶନିଙ୍କୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ କଳା ପୋଷାକ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶନିବାର ଦିନ ଏକ ଅସ୍ଥ ଗଛ ତଳେ ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ | ଶନିବାର ଦିନ ହନୁମାନ ଚଲିସା ପଢ଼ନ୍ତୁ |

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ଅନୁକୂଳ କରିବା ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ମିଠା ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ | ନାଲି ମସୁର ଦାନ କରନ୍ତୁ | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ହନୁମାନ ମନ୍ଦୀର ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ହନୁମାନ ଚଲିସା ପଢ଼ନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *