ଭୁଲରେବି ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ହାତରେ ପିନ୍ଧନ୍ତୁନି ସୁନା ମୁଦି ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସୁନା କିମ୍ବା ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସୁନା ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହ ଶତୃ ଏବଂ ରୂପା ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହ ସହିତ ଜଡିତ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ କେଉଁ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର କିମ୍ବା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ring

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସୁନା ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୁନା ଜିନିଷ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସୁନା ତୁମର ରାଶିର ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଶତ୍ରୁ ଅଟେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣ ସୁନା ପିନ୍ଧନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମୀନ ରାଶି ର ଲୋକ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ନୁହଁନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୁନା ଜିନିଷ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଏହି ଲୋକମାନେ ସୁନା ପିନ୍ଧନ୍ତି ତେବେ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବ |

Gold ring

କର୍କଟ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କର୍କଟ ରାଶି ର ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ସୁନା ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ଯଦି ଏହି ଲୋକମାନେ ସୁନା ଜିନିଷ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ସୁନା ପିନ୍ଧନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *