ବୃଷ ରାଶି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସ ସାବଧାନ କରନ୍ତୁ ପ୍ରତିକାର |

brusha

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ୨୦୨୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସର ବୃଷ ରାଶିର ମାସିକ ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ , ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ର ସ୍ଥିତି ଓ ଚଳନକୁ ନେଇ ଆଧାରିତ , ଏବଂ ଗ୍ରହଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଚଳନ ଆମ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀଵନ ଉପରେ ବହୁତ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ଯାହାଫଳରେ ଆମ ଜୀବନରେ କେବେ ସୁଖ ଆସିଥାଏ ତ କେବେ ଦୁଃଖ ଆସିଥାଏ , ଗ୍ରହଙ୍କର ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆମେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ , ବୈବାହିକ ଜୀବନ , ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି , ଶିକ୍ଷା , ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ କଥା ଜାଣିଥାଉ ,ଆଜି ଆମେ ଏହି ସବୁକୁ ବିଶ୍ଲେଷଣ କରି କହିବୁ ,

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସର ଆରମ୍ଭ ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହି ସମୟରେ, ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେତୁ, ତୁମ ଭିତରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ରଖିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସଫଳତା ଦେଖିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସମୟରେ ଜମି ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | କୈାଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିଶେଷକରି ତୁମ ମାଁ ତୁମ ସହିତ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବ | ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ନେତୃତ୍ୱକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବ |

brusha

ମାସର ମଧ୍ୟଭାଗରେ, ସେମାନେ କିଛି ବଡ ପୋଷ୍ଟ କିମ୍ବା ଦାୟିତ୍ବ ପାଇପାରନ୍ତି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟ ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣ ଭଲ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ପରିବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯିବା ଦେଖିବେ | ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସର ଆରମ୍ଭ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯିବ |

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଝଗଡା କରୁଥିଲ, ତେବେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଆରମ୍ଭରେ ସମସ୍ତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ହସ ଏବଂ ସୁଖର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ଏହି ମାସରେ, ପରିବାର ତୁମର ପ୍ରେମକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ବିବାହର ମୋହର ଲଗାଇ ପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଧ୍ୟଭାଗରେ, ଆପଣ ହମସଫର ସହିତ ଏକ ଦୀର୍ଘ କିମ୍ବା ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଋତୁ ରୋଗରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ତୁମର ନିତ୍ୟକର୍ମକୁ ଠିକ୍ ରଖିବା |

ପ୍ରତିକାର: ନାଲି ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ଦେଇ ଦେବୀ ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ଦୁର୍ଗା ଚଲିସା ପାଠ କରନ୍ତୁ | ତେବେ ଏତିକି କହି ଵିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *